Diákvállalkozások versenye

Képzeld el, Tervezd meg, Mutasd be...

...hogy Versenyben is megállod a helyed: „Iskolánk minden tanévének egyik legjelentősebb eseménye a diákvállalkozások versenye, mely mára országos szintűvé nőtte ki magát. Találj ki, képzelj el, tervezz meg egy vállalkozást minden apró részletében, majd mutasd ezt be az oktatóinkból és az üzleti szféra képviselőiből álló zsűrinek. A legkreatívabb, legmegvalósíthatóbb, legkidolgozottabb pályaművek díjazásban részesülnek.

Iskolánkban megtanulhatod: hogyan válhatsz önálló vállalkozóvá, hogyan alapíthatsz vállalkozást és a nálunk tanult ismeretek komplex alkalmazásával – hogyan működheted azt hosszú évek során saját magad és majdani családod biztos megélhetési zálogaként. Erre hoztuk létre a diákvállalkozások versenyét. Itt (még) komoly kockázatok nélkül kipróbálhatod ötleteidet, s bemutathatod a piacot szimuláló zsűrinek, hogy miért életképes a Te ötleted/vállalkozásod.