Esti képzések

Kereskedelem / Közgazdaságtan

Vállalkozási és bérügyintéző (esti)
Pénzügyi-számviteli ügyintéző (esti)

Vendéglátás / Turisztika

Szakács (esti)
Pincér (esti)
Cukrász (esti)

Sportedző (sportág megjelölésével) (esti)
Fitness-wellness instruktor (esti)
A SZINERGIA Szakgimnázium és Szakközépiskola 2017 szeptemberében esti tagozatos OKJ-s képzéseket is indít számos népszerű szakmában.

Az esti képzés előnyösebb a tanfolyami képzésnél, mert olcsóbb, és diákigazolvány is igényelhető. Erre a képzési formára korhatár megkötés nélkül lehet jelentkezni, akár az idősebb korosztály is tanulhat.

Miért kedvezőbb az iskolarendszerű esti a tanfolyami képzésnél?

• Munka/család mellett is lehetőség van tanulni, új ismereteket szerezni.
• Esti tagozaton – egyes képzések esetében – a tanfolyami oktatáshoz képest jóval magasabb óraszámban tanulnak diákjaink, így lecsökken az otthoni tanulásra fordítandó idő, és a vizsgára való felkészülés is könnyebb, eredményesebb lehet.

A jelenlegi szabályozás szerint azok a diákok, akik betöltötték a 25. életévüket csak esti tagozatra jelentkezhetnek. Ez vonatkozik azokra is, akik már rendelkeznek államilag támogatott formában megszerzett OKJ bizonyítvánnyal, és újabb szakmát szeretnének tanulni.

Amiért érdemes esti képzésre a mi iskolánkat választani:
• Iskolánkban a képzések a legtöbb szakma esetében heti 2 alkalommal, hétköznap 16 órától vannak.
• Iskolánk elérhető/megfizethető feltételekkel kínálja képzéseit.
• Élvezheted az esti tagozatos diákigazolvány nyújtotta kedvezményeket.
• Diákjaink 90%-a sikeres szakmai vizsgát tesz.
• Nappali tagozaton oktató kiváló szakembereink oktatnak az esti tagozaton is.