Általános tudnivalók

A beiratkozás személyesen történik. Bármelyik tagintézményükben – bármelyik tagintézményünkbe.
A jelentkezés alkalmával ki kell töltened egy Jelentkezési lap és egy Adatlap elnevezésű dokumentumot.

FONTOS TUDNOD!
Intézményünk minden – az aktuális jogszabályokban rögzített életkori előírásoknak megfelelő – diákot szeretettel vár nappali tagozaton! Esti és tanfolyami oktatás esetén nincs életkori kötöttség, bárki beiratkozhat induló képzéseinkre.
A szakképesítésekre érettségi bizonyítvány birtokában lehet jelentkezni, de a beiratkozás folyamatos!
Vendéglátás képzési területen (középfokú képzéseknél) a 10. osztály elvégzését igazoló bizonyítvány szükséges a képzés megkezdéséhez. Ezen kívül bizonyos képzéseknél szükségszerű pálya és egészségügyi alkalmasság (vendéglátás, sport, oktatás, egészségügy), illetve az idegenforgalmi képzési területen eredményes idegennyelvi szintfelmérő is.

A férőhelyek száma egyes képzéseken korlátozott, jelentkezz IDŐBEN!

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ*: 2017. augusztus 30.
Nappali tagozaton a tanévnyitót megelőzően, augusztus végén tartjuk a regisztrációs napot, melynek pontos időpontjáról, helyszínéről, teendőiről a beiratkozott tanulókat levélben értesítjük.
A tanév 2017. szeptember 1-én kezdődik.

EZT HOZD MAGADDAL:
1. Érettségi bizonyítvány
2. Személyi igazolvány és lakcímkártya
3. Oktatási azonosító kártya
4. TAJ kártya
5. Adóazonosító kártya
6. 1 db igazolványkép
7. OKJ (Országos Képzési Jegyzék) bizonyítvány (ha rendelkezel vele)
8. Nyelvvizsga bizonyítvány (ha rendelkezel vele)
9. Jelentkezési díj**
10. NEK adatlap (okmányirodában állítják ki neked a diákigazolvány igényléséhez)
11. Útlevél és tartózkodási engedély (külföldi állampolgárok esetén)

KOLLÉGIUM?
Keresd tanulmányi ügyintézőinket!

* Pótjelentkezés a szabad férőhelyek függvényében.
** A tanév összes költségéről a beiratkozás során, vagy érdeklődéskor adunk felvilágosítást.