Egészségügyi szakirány

Egészségügyi szakirányA gyógy-, és sportmasszőri képzés (az új OKJ szerint gyógymasszőr szakképesítés és sportmasszőr szakképesítés-ráépülés) során tanulóink olyan egészségügyi, szociális és gyermekintézményekben tölthetik a gyakorlatot, ahol több év tapasztalata alapján örömmel várják tanulóinkat.

A képzés keretében tanulóinknak lehetőségük van a komoly tradícióval és kiemelkedő szakmai presztízzsel rendelkező intézményben, az Országos Reumatológiai és Fizioterápiás Intézetben (ORFI) gyógymasszőri gyakorlatot tölteni. Itt kiváló szakemberektől sajátíthatják el a szakmához szükséges tudást, gyakorlatot. Lehetőséget biztosítunk más intézmények (pl. fürdő, gyógyszálló) munkájába történő betekintésre is. Sportmasszőri területen a gyakorlatot elsősorban az iskola partner egyesületeinél, sportklubjainál töltik a tanulóink.