Oktatóink

Schultz Éva

Tanulmányaimat a BGF KVIK-en végeztem német nyelvű idegenvezető, hostess és idegenforgalmi asszisztens-képzésen (1997), majd idegenforgalom és szálloda szakon (2002), illetve ezzel párhuzamosan az ELTE BTK-n művészettörténész és művészettörténet-tanár szakon (2003).

Németül és angolul beszélek. Az idegenvezetés mellett folyamatosan tanítottam és ma már ez utóbbi tevékenység határozza meg a szakmai profilomat. 2006 óta szabadúszóként dolgozom átlagosan hat iskolában tanévenként.
A főiskolai és az érettségi utáni szakmai képzéseken tanított főbb tárgyaim: Művelődéstörténet alapjai, Művelődéstörténet, Kultúr- és vallástörténet, Művészet- és bútortörténet, Üzleti kommunikáció, Idegenvezetés gyakorlata német nyelven, Kulturális turizmus.