Oktatóink

Baricza Margit

Szakterületem a vendéglátói, gazdasági ismeretek, szakmai számítások ismereteinek átadása.

1990. évtől folyamatosan a szakmunkás vizsgára, üzletvezetői, vendéglős szakmára, országos szakmai tanulmányi versenyekre, menedzser vizsgára felkészítést végeztem, végzek. Vendéglátó ismeretek tantárgyból (vendéglátás, turizmus, szállodai ismeretek, marketing) érettségire készítettem fel tanulókat.
Szakmenedzser képzésben vettem részt.
Pályafutásom alatt írt szakmai könyveket tankönyvvé nyilvánították:
Dudásné Baricza Margit – Dömötör Jenő: Gazdasági és vállalkozási ismeretek (Falusi turizmusban) (2000.)
Dudásné Baricza Margit: Feladatgyűjtemény (vendéglátó üzleti gazdálkodásban) (2002. többszöri átdolgozás után ma is érvényes.
Dudásné Baricza Margit – Poós Ferencné: Vendéglátó gazdálkodási ismeretek (2004. többszöri átdolgozás után ma is érvényes).
Szeretek tanítani.