Hírek, aktualitások

Jelentkezési tudnivalók a 17/18-as tanévre!

2016. november 23.

A beiratkozás személyesen történik, de az előjelentkezésed online is leadhatod

ezen a weboldalon: ITT

Intézményünk minden – az aktuális jogszabályokban rögzített életkori előírásoknak megfelelő – diákot szeretettel vár nappali tagozaton! Esti oktatás esetén nincs életkori kötöttség, bárki beiratkozhat induló képzéseinkre.

A szakképesítésekre érettségi bizonyítvány birtokában lehet jelentkezni. Vendéglátás képzési
területen (középfokú képzéseknél) a 10. osztály elvégzését igazoló bizonyítvány szükséges a képzés megkezdéséhez. Ezen kívül bizonyos képzéseknél szükségszerű pálya és egészségügyi alkalmasság (vendéglátás, sport, oktatás, egészségügy), illetve az idegenforgalmi képzési területen eredményes idegennyelvi szintfelmérő is.

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2017. augusztus 30. (Pótjelentkezés a szabad férőhelyek függvényében, érdeklődj az általad kiválasztott tagintézménynél!)

A tanévnyitót megelőzően augusztus végén tartjuk a regisztrációs napot, melynek pontos időpontjáról, helyszínéről, teendőiről a beiratkozott tanulókat levélben értesítjük.

EZT HOZD MAGADDAL:

1. Érettségi bizonyítvány
2. Személyi igazolvány és lakcímkártya
3. Oktatási azonosító kártya
4. TAJ kártya
5. Adóazonosító kártya
6. 1 db igazolványkép
7. OKJ (Országos Képzési Jegyzék) bizonyítvány (ha rendelkezel vele)
8. Nyelvvizsga bizonyítvány (ha rendelkezel vele)
9. Jelentkezési díj**
10. NEK adatlap (okmányirodában állítják ki neked a diákigazolvány igényléséhez)
11. Útlevél és tartózkodási engedély (külföldi állampolgárok esetén)

** A tanév összes költségéről a beiratkozás során, vagy érdeklődéskor adunk felvilágosítást.